MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Abdul Bari Bin Abdullah., AMK.,BCK Yang Dipertua 04-9660107 ydp@mplbp.gov.my
En Rozaimie Bin Abd Rahim , BCK. Setiausaha 04-9660107 su@mplbp.gov.my
Pn Manisah binti Manap Pn Manisah binti Manap Setiausaha Pejabat/Pegawai Khas 04-9660107 manisah@mplbp.gov.my
Unit Undang Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En. Fathky bin Mohd Jamil En. Fathky bin Mohd Jamil Pegawai Undang-undang 04-9666590 mohd_fatkhy@mplbp.gov.my
Unit Korporat dan Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Asma Binti Azami Pegawai Khidmat Pelanggan 04-9666590 ukpa@mplbp.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Any Nuhairah Bt Razak Pn Any Nuhairah Bt Razak Pegawai Perancang OSC 04-9666590 any_nuhairah@mplbp.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Anis Sallihah Binti Zabudin Pegawai Tadbir 04-9666590 anis_sallihah@mplbp.gov.my
En Mohd Zaki B Murad En Mohd Zaki B Murad Penolong Pegawai Tadbir 04-9666590 khidmat_pengurusan@mplbp.gov.my
Cik Asura binti Ahmad Cik Asura binti Ahmad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 04-9666590 asura@mplbp.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Harzanin binti Harun Pn. Harzanin binti Harun Akauntan 04-9666590 harzanin@mplbp.gov.my
Kemaskini Terakhir: Rabu, 13 Disember 2017 - 8:24am